یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی InstaView مدل SXB535NS

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی InstaView مدل SXB535NS

حفظ طراوت و تازگی مواد غذایی خود را با یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی InstaView مدل SXB535NS تضمین کنید.

·       تکنولوژی InstaView Door-in-Door: برای جلوگیری از خروج سرمای داخل یخچال بدون باز کردن درب و تنها با زدن دو ضربه بر روی پنل شیشه ای می توانید داخل یخچال را ببینید. فن آوری Door-in-Door نیز دسترسی راحت به مواد غذایی را برای شما فراهم می کند.

·       یخ ساز باریک: یخ ساز یخچال به صورت فشرده و کوچک بر روی درب فریزر قرار داده شده تا فضای بیشتری در اختیار کاربر قرار بگیرد.

·       فیلتر هوای هوشمند. آنچه فیلتر هوای هوشمند موجود در این یخچال ساید بای ساید ایجاد می کند گردش هوای تازه، از بین بردن بوی بد یخچال و نابودی باکتری های مضر تا 99.999 درصد می باشد.

·       فن آوری Smart ThinQ: این تکنولوژی مدرن و پیشرفته به شما امکان می دهد حتی از راه دور و تنها با استفاده از یک گوشی هوشمند یخچال ساید بای ساید InstaView را کنترل یا عیب یابی کنید.

·       قفسه کاربردی: یک قفسه کاربردی با دمای مناسب برای نگهداری برخی خوراکی های حساس مانند پنیر و ژامبون و … در نظر گرفته شده است.

·       قابلیت FRESH Balancer: این ویژگی در یخچال InstaView به کاربر امکان می دهد دمای محفظه میوه و سبزیجات را در دو حالت متفاوت برای میوه یا سبزی تنظیم کند.

·       Moist Balance Crisper: محفظه نگهداری میوه وسبزیجات در این یخچال ال جی ساختاری مشبک دارد. این ساختار خلاقانه رطوبت آنها را در سطح مطلوبی نگه می دارد.

·       کمپرسور خطی اینورتر: این نوع کمپرسورها تحولی بنیادین در موتور یخچال ایجاد کرده است. مصرف انرژی در یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی InstaView مدل SXB535NS تا 32 درصد کاهش یافته و امکان کنترل دما در شرایط مطلوب تر فراهم شده است.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.