1669 پشتیبانی سریع
نمایندگی تعمیرات ال جی

ماشین لباسشویی ال جی مدل FH2J3QDNP0

7 بازدید
ماشین لباسشویی ال جی مدل FH2J3QDNP0

ماشین لباسشویی ال جی مدل FH2J3QDNP0 یک ماشین لباسشویی جمع و جور با ظرفیت 6 کیلوگرم است که یک انتخاب مناسب برای تازه عروس ها و یا خانواده هایی با جمعیت کم و متوسط به شمار می رود. موتور به کار رفته در این ماشین از نوع اینورتر و دیجیتال بوده و می تواند در دقیقه با سرعت 1200 دور بچرخد.

ویژگی های ماشین لباسشویی ال جی FH2J3QDNP0

این ماشین لباسشویی در رنگ سفید و به صورت یک دست و بسیار زیبا طراحی شده است. دکمه های آن لمسی بوده و شما می توانید به راحتی با آن ها کار کنید. جنس بدنه آن از نوع استیل ضد زنگ بوده و سال ها استفاده تاثیری بر کیفیت و ماندگاری آن نمی گذارد.

شست و شوی هوشمند از دیگر ویژگی های این ماشین است. با انتخاب این حالت سنسورهای ماشین لباس ها و وزن آن ها را تخمین زده و مناسب ترین شرایط برای شست و شو را انتخاب می کنند. در صورتی که بالاترین کیفیت شست و شو برایتان مهم است، این ماشین با داشتن حالت شست و شوی دستی شامل آب کشی، غلتاندن، فیلتراسیون و پیچاندن می تواند خیال شما را آسوده کند.

خرید این ماشین لباسشویی یک انتخاب سازگار با محیط زیست نیز می باشد. رده انرژی این ماشین بهترین مقدار یعنی A+++ بوده و مصرف انرژی را حتی تا 40 درصد کم تر رده A پایین آورده است. از دیگر ویژگی های کاربردی این ماشین می توان به سیستم عیب یاب هوشمند نیز اشاره کرد.

ماشین لباسشویی ال جی مدل FH2J3QDNP0 دارای نمایشگر دما بوده و شما می توانید در هر زمان دمای شست و شو را با دقت کافی بخوانید. می توانید لباس های مختلف مانند لباس های کودک، ورزشی، تیره، پشمی، جین و غیره را با برنامه شست و شوی مخصوص به خود بشوئید.

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

نام شما *
ایمیل شما *

 1669