1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی ال جی در مهرگان

49 بازدید
نمایندگی ال جی در مهرگان

مشتریان عزیز برند ال جی که در مهرگان قزوین زندگی می کنند، با وجود نمایندگی ال جی در مهرگان قزوین می ‌توانند به تعمیرکارانی دسترسی داشته باشند که با قدرت بالا، عیب یابی و تعمیر وسایل برقی را انجام می دهند. از طرف دیگر حتی اگر می ‌خواهند یک وسیله را راه‌ اندازی کنند کافی است که با نمایندگی ما تماس گرفته و از کارشناسان بخواهند که در اولین فرصت خود را به منزل آن ها رسانده و نصب دستگاه را انجام دهند. قطعاً شما باید با خدمات هر مرکز آشنایی داشته باشید تا بتوانید به آن مرکز اعتماد کنید. در واقع باید بدانید که برای چه مواردی می توانید با این مرکز تماس بگیرید. پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

شماره تماس نمایندگی ال جی در قزوین

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

سفارش آنلاین تعمیرات

 

مروری بر خدمات نمایندگی ال جی در مهرگان

 

اگر بخواهیم به صورت تیتروار کلیه خدماتی که توسط نمایندگی ال جی در مهرگان قزوین ارائه می شود را بیان کنیم باید به موارد زیر اشاره نماییم:

1-    تعمیرکاران ما به منزل شما می ‌آیند تا خرابی وسیله را در حضور خود شما انجام دهند. پس نیازی نیست که برای منتقل کردن دستگاه به نمایندگی به دردسر بیفتید.

2-    ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم و خدمات مشاوره رایگان برای نحوه استفاده از دستگاه و حتی برطرف کردن عیوب جزئی را نیز برای شما عزیزان ارائه می کنیم.

3-    لازم است بدانید که این نمایندگی کلیه خدمات خود از جمله نصب، تعمیر و همچنین خدمات مربوط به سرویس دستگاه را با گارانتی انجام می دهد.

4-    قیمت ها در نمایندگی ال جی در مهرگان قزوین براساس نرخ اتحادیه به صورت کاملا قانونی برآورد می ‌شود.

5-   اگر گارانتی دستگاه منقضی نشده باشد تخفیف بسیار زیادی را برای شما در نظر می گیریم.

6-    اولویت اول تعمیرکاران ما، تعمیر قطعات آسیب دیده است. در غیر این صورت قطعات اصل دارای گارانتی را برای شما عزیزان استفاده خواهند کرد.

 

چه وسایلی توسط نمایندگی ال جی در مهرگان تعمیر می شوند؟

 

به طور کلی شما تعمیر هر نوع وسایل برقی شامل ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، ماکروفر، کولر گازی، یخچال، فریزر و ساید بای ساید را می توانید به نمایندگی ما بسپارید. اگر برند ال جی استفاده می کنید، بهترین کار این است که تعمیرات وسایل برقی خود را به کسانی بسپارید که به صورت تخصصی با طراحی این قبیل وسایل برقی آشنایی دارند و در نتیجه به شما اطمینان می دهند که در کوتاه ترین زمان و با دقت بالا، عیب یابی را انجام خواهند داد. شما می توانید این شرایط را تحت نظر نمایندگی ال جی در مهرگان قزوین تجربه کنید. تکنسین های ما هم دارای مدرک علمی کاملا معتبر در زمینه عیب یابی و تعمیرات وسایل برقی هستند و هم موظف به سپری کردن دوره های آموزشی نمایندگی بوده و در نتیجه بنیه علمی بسیار قوی دارند. پس مطمئن خواهید بود که خدمات ارائه شده در این مرکز، کاملا اصولی و استاندارد هستند.

 1669