1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی ال جی در قزوین

50 بازدید
نمایندگی ال جی در قزوین

برند ال جی یکی از بهترین برندهای وسایل برقی در دنیا شناخته شده است و در کشور ایران نیز مردم استقبال زیادی از این برند داشته اند. به همین دلیل نمایندگی های زیادی از ال جی در ایران وجود دارد تا مردم خدمات پس از فروش و تعمیرات را تحت نظر تکنسین های حرفه ای دریافت نمایند. نمایندگی ال جی در قزوین آماده خدمت رسانی به تمامی مشتریان عزیز ساکن در این استان است که می ‌خواهند با شرایط کاملاً استاندارد و هزینه مناسب، عیب یابی وسایل برقی را انجام دهند و یا اینکه نصب و راه اندازی دستگاه را به متخصصان حرفه ای بسپارند.

 

شماره تماس نمایندگی ال جی در قزوین

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

سفارش آنلاین تعمیرات

 

ویژگی های نمایندگی ال جی در قزوین

 

حتما سوالی که برای شما به وجود می‌آید این است که چرا برای تعمیر وسایل برقی ال جی به سراغ نمایندگی ال جی در قزوین برویم در حالی که ممکن است تعمیرگاه های دیگری در نزدیکی خانه وجود داشته باشد یا حتی برخی از افراد به صورت خصوصی عیب یابی و تعمیرات را در زمان کوتاه تری انجام دهند. در پاسخ به این سوال، بهتر است مروری بر خدمات نمایندگی ال جی در قزوین داشته باشیم چرا که در این صورت متوجه می‌ شوید هر مبلغی که بپردازید، چند برابر آن خدمات مناسب را دریافت خواهید کرد:

– تعمیرات در منزل

اولین چیزی که لازم می دانیم متذکر شویم، بحث تعمیرات در خانه است که توسط نمایندگی الجی در قزوین ارائه می گردد. در حالی که بسیاری از تعمیرکاران این کار را انجام نمی دهند و برای آن ها مقرون به صرفه نیست که به خانه شما بیایند. بنابراین از شما می خواهند که وسیله را به تعمیرگاه ببرید.

–  ارائه ضمانتنامه تعمیرات

یکی دیگر از خدمات نمایندگی ال جی در قزوین، حمایت مشتریان از طریق ارائه گارانتی تعمیرات برای جلب اعتماد آن ها است. یعنی تعمیرکار متعهد می‌ شود اگر دوباره همین خرابی در مدت اعتبار ضمانت نامه بروز کرد، هیچ مبلغی را از شما دریافت نکند.

–  استفاده از قطعات اصل و اورجینال

اگر قطعه ای در داخل دستگاه خراب شده باشد و در نتیجه منجر به از کار افتادن وسیله برقی یا کاهش عملکرد آن شود، تعمیرکارانی که از نمایندگی ال جی در قزوین به خانه شما می آیند موظف هستند ابتدا تمام تلاش خود را بکنند تا در صورت امکان، تعمیرات را در قطعه معیوب انجام دهند و نیازی به تعویض نباشد. اما گاهی اوقات قطعه سوخته و راهی جز عوض کردن آن وجود ندارد. در این زمان تعمیرکار باید قطعه سوخته را با انواع اصل عوض کرده و گارانتی آن را مهر کرده، در اختیار شما قرار دهد.

–  خدمات ۲۴ ساعته

شما در هر زمان از روز می توانید به صورت تلفنی یا از طریق آنلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا به محض اعلام گزارش خرابی، در اولین زمان تعمیرکار به خانه شما بیاید. زمان مراجعه تکنسین توسط خود شما تعیین خواهد شد.

 

تعمیر ماشین لباسشویی با نمایندگی الجی در قزوین

 

اگر چند روزی ماشین لباسشویی خراب باشد در این صورت مجبور هستید حجم زیادی از لباس ‌های کثیف در خانه را با دست بشویید یا از یک ماشین لباسشویی دستی استفاده کنید. این کار زمان ‌بر است و از طرف دیگر لباس ها به خوبی تمیز نخواهند شد. اگر شما در زمان بروز عیب در دستگاه با نمایندگی تعمیر ال جی در قزوین تماس بگیرید، در اولین زمانی که خودتان تعیین می کنید تکنسین را با تجهیزات کامل به منزل شما اعزام خواهیم کرد. در این صورت نیازی به جابجایی وسیله نخواهد بود و همچنین شما توانسته اید در همان روز دستگاه را سالم تحویل بگیرید.

 

تعمیر ماشین ظرفشویی زیبا نمایندگی ال جی در قزوین

 

ماشین ظرفشویی در خانه هایی که خانم ها مجبور هستند نیمی از روز را برای انجام امور کاری در بیرون از خانه باشند، یک وسیله ضروری به حساب می ‌آید. بنابراین به محض اینکه خرابی در آن بروز کرد، باید با نمایندگی الجی در قزوین تماس بگیرید تا در همان لثه تکنسین ها با مراجعه به منزل، عیب یابی و تعمیرات را انجام دهند و بتوانید بعد از چند ساعت دوباره از ماشین ظرفشویی استفاده کنید.

 

تعمیر انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید با نمایندگی ال جی در قزوین

 

خرابی یخچال یا فریزر موضوعی نیست که بتوان به راحتی از کنار آن رد شد. باید هر چه زودتر اقدامات لازم را انجام دهید تا تکنسین حرفه ای عیب یابی را انجام داده و از فساد مواد غذایی جلوگیری گردد. بهترین راهکار این است که با نمایندگی های معتبر همانند نمایندگی ال جی در قزوین تماس بگیرید چون در این صورت مطمئن هستید که یک نیروی متخصص وظیفه عیب یابی را برعهده می‌ گیرد.

 1669