1669 پشتیبانی سریع

درباره ما

638 بازدید
درباره ما

درباره ما : در میان تمامی برندهای لوازم برقی خانگی، ال جی یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین برندها در ایران شناخته شده است. ال جی همیشه سعی بر این دارد که تکنولوژی های اخیر را در ساخت انواع لوازم برقی خانگی به کار ببرد تا از این طریق سطح کارایی وسیله ارتقا و میزان مصرف انرژی به بیشترین مقدار ممکن، کاهش یابد. علاوه بر این ، برند ال جی در طراحی وسایل برقی خود، به سلائق مشتریان اهمیت داده و در نتیجه ظاهری بسیار شیک و جذاب را برای کالاهای تولید خود در نظر می گیرد. همین دو عامل منجر به محبوبیت خاص این برند در میان مشتریان شده است.

تنوع محصولات ال جی بالا بوده و تمامی لوازم برقی خانگی را می توان از این برند خریداری نمود. با توجه به گسترش محدودیت فعالیت ال جی و در نتیجه استقبالی که از آن به عمل آمده است، ال جی در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان و در نتیجه کسب اعتبار بیشتر در میان رقبا، با تاسیس نمایندگی تعمیرات ال جی، از تولیدات خود حمایت کرده و همین مسئله منجر به جلب اعتماد بیشتر مشتریان به این برند شده است.

نمایندگی تعمیرات ال جی، با کمک گرفتن از تیم تعمیرکاران ماهر و حرفه ای، کیفیت بالایی در ارائه خدمات خود دارد. در این نمایندگی، تنها تعمیرکارانی می توانند مشغول به فعالیت شوند که نه تنها در آزمون ورودی موفق شده بلکه دوره های آموزشی نمایندگی تعمیرات ال جی را برای تسلط بیشتر به سیستم تولیدات این برند گذرانیده باشند.

نمایندگی تعمیرات ال جی به عنوان یک مرکز کاملا معتبر، به منظور پشتیبانی از لوازم برقی ال جی، در استان های مختلف کشور مشغول به کار بوده و با ارائه خدمات مشاوره رایگان آن لاین، این امکان را برای تمام مشتریان فراهم می کند که در صورت خرابی وسایل برقی ال جی، در کمترین زمان و به راحتی، شاهد تعمیرات تخصصی وسیله باشند.

 1669